parallax background
 

Radca prawny Roman Małecki
Kancelaria Prawna w Tczewie

Radca prawny Roman Małecki – kancelaria prawna w Tczewie

Roman MałeckiWitam Państwa na mojej stronie internetowej. Nazywam się Roman Małecki i jestem radcą prawnym świadczącym usługi w Tczewie i okolicach. Zostałem wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku pod nr Gd/Gd/ 2553.

Mam bogate doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, prawa obrotu nieruchomościami oraz zagospodarowania przestrzennego, ze szczególnym uwzględnieniem zmian przeznaczenia gruntów. Inną dziedziną prawa, w której się specjalizuję, jest prawo spadkowe, ze szczególnym uwzględnieniem dziedziczenia gospodarstw rolnych.

Każdy mój klient traktowany jest indywidualnie. Serdecznie zapraszam do kontaktu – w trakcie rozmowy telefonicznej bądź korespondencji mailowej szczegółowo omówimy trapiące Państwa problemy, ustalimy koszty pomocy oraz termin i miejsce ewentualnego bezpośredniego spotkania.

Kancelaria prawna – obsługa prawna osób fizycznych i prawnych

W mojej kancelarii prawnej prowadzę doradztwo zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych. Zajmuję się udzielaniem porad i konsultacji w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego. Sporządzam analizy, opinie i inne wymagane dokumenty, takie jak wnioski, pozwy czy umowy. Jestem zdolny reprezentować Państwa przed sądami wszystkich szczebli oraz organami administracji publicznej i samorządowej. Od lipca 2015 roku prowadzę również sprawy z zakresu prawa karnego – po szczegóły zapraszam poniżej.

Pomoc w zakresie prawa karnego

Jeszcze kilka lat temu pomoc prawną w zakresie prawa karnego świadczyć mógł jedynie adwokat. Sytuacja zmieniła się w lipcu 2015 roku, gdy weszła w życie przełomowa nowelizacja prawa karnego. Od tego momentu radca prawny może świadczyć usługi jako obrońca w sprawach karnych. Zapraszam zatem do mojej kancelarii radcy prawnego również wtedy, gdy Państwa sprawa dotyczy prawa karnego. Świadczę pomoc w ramach obrony osób podejrzanych lub oskarżonych, w tym przebywających w areszcie, lub wobec których zastosowano inne środki zapobiegawcze. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą moich usług w tym zakresie.

parallax background

Masz pytania lub problem prawny?


Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego by przedstawić swoją sprawę.

Zadzwoń lub napisz wiadomość